Gespot op de meubelbeurs in Keulen, het nieuwste ontwerp van VWoutdoor: deze prachtige eethoek. Voor buiten. Net zo mooi als de eerder bedachte buitenlounge. Robuust en tijdloos.
Verkrijgbaar in 4 lengtematen van 190 tot 365. De tafel en banken zijn goed bestand tegen alle weersoorten, handig dat het regenwater [en sneeuw] er niet op blijft liggen. Je pakt het aantal zit/rugkussens erbij zodra je naar buiten gaat en kan deze op een aantal plaatsen ‘in klikken’.
Deze zitelementen zijn wat dunner dan die van de banken en verkrijgbaar in dezelfde mooie kleuren waaronder licht- en donkergrijs, maar ook paars, oranjerood en een mooie groentint. Naast deze verzinkt stalen versie is er ook een verfijnder variant met houten planken als blad en zit.
Net zoals de andere buitenmeubels in dit hogere segment liegen de prijzen er niet om, maar je hebt er jaren en jaren plezier van. Leuk detail: wij zijn momenteel de enige dealer in Nederland van dit mooie merk! Bij interesse graag mailen via onze website: http://www.JMDinterieurarchitectuur.nl
Denk wel dat er zo nu en dan bestek doorheen valt en wellicht ook weleens een frietje of een doperwt……
Mooi detail in je tuin: https://jmdinspireert.com/2015/05/05/tuinslang/
Een gedachte over “Eethoek van metaal”