StedenTegel

Schermafbeelding 2020-04-21 om 15.42.20.pngschermafbeelding-2020-04-21-om-15.49.28-1.png

Ze zijn zo leuk, de tegels van StoryTiles! Wij waren al lang fan. Nu nog meer: ze hebben een serie StedenTegels uitgebracht waaronder een van Groningen. Daarop staat natúúrlijk de Martinitoren, het station en ’t Peerd.

Er zijn elf tegels van steden zoals Amsterdam, Rotterdam, Den Bosch, Utrecht en Amersfoort. Of juist die van Delft, in Delfts blauwen. Ook leuk! Toch missen er ook een aantal, want waar zijn Zwolle, Assen en Leeuwarden? Die komen vast alsnog….

Daarnaast ook tal van andere leuke tegels met lieve en vaak vrolijke printjes. Verkrijgbaar in klein 10×10 en groter 13×13, om neer te zetten of op te hangen. De kleine kunnen ook als magneet op je koelkast. Daarnaast kan je een eigen tegel bestellen. Te leuk! Hebben! Wellicht nog leuker om te geven…? Kijk maar s op de site van StoryTiles.

Ook leuk: https://jmdinspireert.com/2017/06/24/wisdom-tiles/

 

Een gedachte over “StedenTegel

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s