gRoene Risotto

IMG_5690.JPG

Italiaans eten, zijn wij dol op. Niet alleen op pizza of pasta, ook op risotto! Bij deze een fijn recept voor een smakelijke gRoene Risotto. Deze plaatsen jullie vast en zeker in jullie receptenboek onder de R!

Nodig voor 4 personen: 300 g risottorijst + 1 groentebouillonblokje + zak panklare spinazie + 15 g verse basilicum + 1 ui, gesnipperd + 2 tenen knoflook + 50 g pijnboompitten + 300 g biefstukpuntjes + olijfolie + Parmezaanse kaas

Doen: gebruik de blender om een flink deel van de spinazie met basilicum, knoflook en het bouillonblokje met heet water te pureren. Vul het daarna aan met heet water tot je zeker 750 ml hebt. Bak de ui kort op hoog vuur in wat olijfolie op en voeg daarna de rijst toe tot het glazig gaat zien.  Blus met het spinaziemengsel en voeg telkens wat vocht toe en roer vaak gedurende 20 minuten terwijl de rijst zachtjes kookt.

Rooster de pijnboompitten in een droge hete koekenpan en hou deze apart. Bak de biefstukpuntjes rondom bruin in een paar minuten, haal ze uit de pan en snij ze wat kleiner. Laat de rest van de spinazie slinken in de net gebruikte pan en roer dit door de risotto samen met geraspte kaas. Schep de risotto op de borden, leg de biefstukreepjes erop en bestrooi met de pijnboompitten en de Parmezaanse kaas. Lekker!

Gevonden in de Boodschappen nr. 10

Meer groene risotto? Check: https://jmdinspireert.com/2019/04/06/groene-risotto/

 

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s